Wic Reset Ücretsiz İndir Nasıl Kullanılır – Epson Atık Mürekkep Pedi Sıfırlama Programı

Wic Reset Nedir

Wic Reset Ücretsiz İndir

Wic Reset Ücretsiz İndir Nasıl Kullanılır

Wic Reset Ücretsiz İndir. Atık mürekkep pedi sıfırlama işlemi için en basit ara yüze sahip resetleme programıdır. Bunun yanı sıra Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Portekiz ve Rusça olarak da kullanılır.

Windows İçin Atık mürekkep pedi sıfırlama (WİC RESET)  İndir ; Download

Atık Mürekkep Pedi Sıfırlama İçin ; Kod  Satın Al

 

Bu program ile yazıcının mürekkep pedi sayaçlarını ücretsiz kontrol edebilirsiniz. Epson kafa temizleme işlemini ücretsiz yapabilirsiniz. Yazıcının mürekkep pedi ömrünü kod satın alarak yüzde yüz sıfırlaya bilirsiniz.

Wic Reset Nedir? 

Wic reset Waste ink Pad in kısaltılmış adıdır. Wic reset epson yazıcılar da atık mürekkep pedi sıfırlama işine yarar. Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılar da bulunan atık mürekkepin muhafaza edildiği ped kutusunun dolduğun da oluşan hatalar (Epson mürekkep pedinin kullanım ömrü dolmuştur. Lütfen Epson destek ile temas kurun, mürekkep ve damla ışığı yanıp sönmesi) wic reset programı ile sıfırlanmaktadır. Atık mürekkep pedi yenisi ile değiştirilse dahi wic reset programı ile sıfırlama yapmadan yazıcı hatası ortadan kalkmamaktadır.

Wic Reset Programı Özellikleri

  • Atık Mürekkep Sayaç Değerlerini Gösterir
  • Atık Mürekkep Sayaç Sıfırlama
  • Epson Yazıcı Baskı Kafası Temizleme

Wic Reset Programı Nasıl Kullanılır?

Wic Reset Programı Nasıl Kullanılır? Wic Reset programı ile Epson atık mürekkep pedi sıfırlama işlemi için detaylı ve basit anlatım videomuz mevcuttur. Videoyu izleyerek anın da sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Epson Sınırsız Ped Reset Programı

Epson Sınırsız Ped Reset Programı ile yazıcınız da çıktı almanızı engelleyen atık mürekkep pedi hatasınıEpson Sınırsız Ped Reset Programı sınırsız olarak resetleyebilirsiniz. Yazıcınız hata verdiği sürece bu programı kullanarak resetleme yapabilirsiniz.

Epson Ped Dolu Hatası  sınırsız Reset Programı, Epson yazıcılar da atık mürekkep kutusu dolu uyarısı aldığınız da atık kutusunu değiştirmeniz çözüm olmayacaktır. Yazıcınızın mürekkep pedi resetlenmesi gerekmektedir. Tüm epson modelleri resetliyoruz.

Epson L3060 Sınırsız Ped Resetleme Programı

Epson L3050 L3070 Sınırsız Ped Resetleme Programı

Epson L3151 3150 Sınırsız Ped Resetleme Programı

Epson L382, L386, L486  Sınırsız Ped Resetleme Programı

Epson L1110 Sınırsız Ped Resetleme Programı

Epson L3100 Sınırsız Ped Resetleme Programı

Epson L3110 Sınırsız Ped Resetleme Programı

Epson L5190 Sınırsız Ped Resetleme Programı

Bir Cevap Yazın

Bunları da beğenebilirsiniz

X
Bize Yazın
Yardımcı Olabilir miyim ?
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz ?
%d blogcu bunu beğendi: